محل تبلیغات شما

چگونه با فروش دانش خود از اینترنت درآمد کسب کنیم؟

به دو شیوه می‌توان از طریق فروش اطلاعات و دانش خود از اینترنت کسب درآمد کرد. آن اطلاعات را خودمان به کار بگیریم و کسب درآمد کنیم و یا آن اطلاعات را در اختیار دیگران قرار داده و کسب درآمد کنیم. اگر می خواهید روش دوم را انتخاب کنید. این آموزش را برای شما نوشته‌ام. یکی از ویژگی‌های اینترنت این است که به صورت مستقیم می‌توانید با مخاطبین خودتان در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید. پس وظیفه اصلی تجارت شما در اینترنت باید این باشد جمع آوری اطلاعات علاقه‌مند به خدمات شما». سپس باید محصول آموزشی را تولید کنید که نیاز اصلی این مخاطبین را برطرف کند. در آن زمان می‌توانید درآمد بسیار زیادی از طریق فروش اطلاعات در اینترنت بدست آورید.
شما حتماً در زمینه خاصی تخصص دارید و در غیر این صورت می‌توانید در زمینه ای خاص در اینترنت تحقیق کنید. در این آموزش به شما می‌گویم که برای فروش اطلاعات و دانش خود چه کارهائی را باید انجام دهید.
آیا تا به حال به خودتان گفته‌اید که: ای کاش ایمیل افرادی را داشتم که وقتی به آن‌ها ایمیل ارسال می‌کنم آن‌ها از من خرید کنند؟
افراد زیادی در اینترنت هستند که همواره به دنبال محصول آموزشی شما برای رفع مشکلات و نیاز های خودشان هستند. کافی است اطلاعات تماس این افراد را بدست آورید!.
برای شروع این کار در زمینه کاری و تخصصی خودتان یک محصول آموزشی رایگان با فرمت های تصویر، صوت و PDF بسازید. در آموزش بعدی به نحوه ساخت محصول آموزشی با این فرمت ها می‌پردازم. باید این محصول را به گونه ای طراحی و پیاده سازی کنید که دقیقاً افرادی که مخاطب شما هستند آن را دریافت کنند. صفحه ای در سایت خود بسازید که کاملاً ساده باشد؛ و اطلاعاتی در مورد این محصول آموزشی رایگان در صفحه خود قرار دهید نام این صفحه Landing Page یا صفحه فرود است.
این صفحه باید دارای فرمی باشد که نام و ایمیل مخاطب شما را دریافت کرده و هدیه رایگان را در اختیار او قرار دهد و در تبلیغات خود کاربران را به این صفحه سایت هدایت کنید. افرادی که علاقه‌مند به خدمات شما باشند حتماً این هدیه شما را دریافت می‌کنند و مهم‌ترین پیام آن این است. ما کاربر هدف شما هستیم».
حالا کار ساده شد. ما در لیست خودمان افرادی را داریم که علاقه‌مند به خدمات ما هستند. چند هزار نفر باشند و یا صد هزار نفر آن‌ها به خدمات و محصولات شما علاقه خود را نشان داده‌اند.
مرحله بعدی بخش تولید محتوی در وب است که بتوانید از طریق آن کسب درآمد کنید. در زیر انواع روش‌های مختلف برای فروش دانش و اطلاعات از طریق اینترنت را لیست کرده‌ام:
سیستم اشتراک در سایت
 خبرنامه
محصولات آموزشی
دوره های آموزشی آنلاین

برای این که سایت خود را به سیستم کسب درآمد خودکار تبدیل کنیم. باید یک استراتژی صحیح برای سایت آموزشی خود طراحی و پیاده سازی کنیم. با پیاده سازی صحیح این سیستم. در هر لحظه از شبانه روز و در هر جایی که باشید درآمد شما متوقف نخواهد شد. با پیاده سازی صحیح این سیستم کاربران از منابع ترافیک مناسب وارد سایت شده. عضو لیست یا خبرنامه شما می‌شوند و با ارسال ایمیل‌های پی در پی تبدیل به خریدار خواهند شد و پس از آن با ارائه محصولات جدید باز می‌توانید آن‌ها را به سایت خود بازگردانید تا مجدداً از شما خرید کنند یعنی خریدار را به مشتری خود تبدیل کنید.
کافی ست مطالبی خوب و بی نظیری در سیستم سایت خود داشته با شید و بتوانید اطلاعات افراد بازار هدف خود را جمع آوری کنید؛ و سپس از دانش خود را به آن‌ها بفروشید.

14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان برای کسب و کار شما

بیت کویین رایگان با مرورگر crypto tab

آشنایی با کسب درآمد از سایت yhmoney

اطلاعات ,درآمد ,اینترنت ,آموزشی ,کسب ,سایت ,را به ,محصول آموزشی ,دانش خود ,کسب درآمد ,در اینترنت ,محصول آموزشی رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی